31. augustil saadame suve ära mõnusa ja hubase kohvikutepäevaga. Tule pere või sõpradega, võta kaasa lapsed, vanavanemad, naabrid ja naudi head seltskonda ja hõrgutisi järgmistes kodustes kohvikutes:

Häälinurme Pargi Kohvik Häälinurme tänava keskel asuvas pargis. Kohvik avatud kell 11-14. Häälinurme Pargi Kohviku perenaisteks on kolm sõbrannat – Casey-Liis, Karmel ja Lissel Marie. Tüdrukud pakuvad emade abiga valminud kooke ja pirukaid.Lastesõbralikku kohvikusse võib tulla koos koertega.Pargi Kohvikus on väike nurk ka isadele, kus Häälinurme tänava pruulmeister Jaanis pakub oma valmistatud õllesid ja suupisteid.

Kalakohviku aadressiks on Mõigu tee 3 – proovi parimaid palasid Eesti vetest püütud värskest kalast: supp või soolakala, prae- või suitsukala. Just ahjust ja pannilt tulnud! Sekka koduaia salatit ja magusat ampsu. Kalamehejuttu kuuleb ka.

Väike- Vägeva 8-1-2- kohviku aadress on Väike- Vägeva 8-2. Lisaks söögi- ja joogiampsudele pakub sealne kohvik ka kitarrimängu! Avatud kella 13-15 või kuniks kaupa jätkub!

Magus ja Mõnus kohviku leiab aadressilt Suurekivi põik 17b (nö Rootsikülas) Kohvik avatud 11-14.00
Kohvikute päeval saab maitsta ja kaasa osta muffineid, tordilõike, kooke ning lastele ka üllatused…ikka magusad!Tegemist on kohaliku ettevõttega OÜ Magus ja Mõnus, kes pakub tähtpäevadeks eritellimusel torte, kooke jms.

Kohvik Frukt pesitseb Küti tee 29. Hoovipiknikul pannakse tulele supipott, sinna kõrvale pakutakse pirukaid. Eine murul võib lõpetada, kuid miks mitte hoopis alustada, koogiga. Neid on meil kohe mitu. Ja mis kohvik see oleks ilma mõnusa tassi kohvita. Tulge kaema, tulge maitsma!

Õnnelik lapsepõlv paikneb Peetri kooli tagusel terrassil ja seal on kohvikupidajateks kehastunud Peetri kooli õpetajad! Ja süüa teha nad juba oskavad! Kohvik on avatud kella 11-15.

Kohvik Kodused Koogid asub Kuldala 5 hoovis ja pakub nii soolaseid kui magusaid küpsetisi.

Kellu kohviku aadress on Suurekivi põik 7a, menüüson sushi, tordi- ja koogilõigud, ja kindlasti veel midagi magusat ning kohvi ja mahe taimetee!

Kohvik Kristallselge – Suurekivi Põik 7B. Kõik pakutav saab olema mahedast ja puhtast toorainest – laktoosi ja gluteenivaba enamik ka vegan – kõik saab olema kõhule ja hingele väga kosutav.Pakkumisse tuleb kindlasti ka Eesti smuutiemeistri 2014 tiitli toonud smuutie – astelapaju-kurkumi smuutie. Kombucha teejook – võimalik on saada ka teeseene omanikuks (huvilistel tulla oma purgiga – kaasa ka õpetus, kuidas teejooki kodus teha).

Aruheina tee 1 tuleb kohvik koos pisikestele mõeldud tarzanirajaga.

Aruheina 3 sisehoovis hakkab tegutsema kaks kohvikut: Kata Kohvik, mis pakub vahvleid, õunakooki, suppi, muffineid ja häid jooke ning kohvik Suur ja väike . Raudkivi 6 sisehoovis avab uksed Mustikakohvikus, kus saab kindlasti mustikakooki, aga üksjagu ka muud põnevat!
Raudkivi 8 hoovis paiknevas Jäätisekekokteilikohvikus, saab nii jäätisekokteile kui ka smuutisid.

Kohvikud on avatud kella 11- 15 või kuniks toitu ja külastajaid jagub. Tule ja tunne mõnu heast seltskonnast ja heast toidust!

Jaga ja naudi:
 • Print
 • Digg
 • StumbleUpon
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Yahoo! Buzz
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Google Buzz
 • Live
 • Netvibes