Peetri alevik

Pealinna lõunavärav

  

Kanded sildiga ‘liiklus’

PP: Ma sõidan ju aeglaselt, minuga ei juhtu midagi – milleks mulle kiiver?

Hooliva lugeja arvates eiravad paljud ratturid midagi olulist. Priit Pullerits kirjutab tagajärgedest Postimehes  õpetliku loo, endalt ja profisportlaselt Andrus Aug’ilt. Kui ostad lapsele ratta, valige koos kohe ka kiiver ning julgusta seda kandma –  isikliku eeskujuga:) Kuidas kiivrit valida, vaata siit. Turvalist teed!   .

Juhtum lapsjalgratturiga ülekäigurajal

Eile, 17.aprillil 2014, juhtus õnnetus Raudkivi tee ülekäigurajal. Hoidudes juhtunus süüdlase otsimisest, vajaks Kuldala piirkonna liiklus rahustamist ja lapsed vanematelt rohkem õpetust.  Loodan nii kodudes kui ühistute üldkoosolekutel võetakse teema arutleda. Tegin kokkuvõtte mõnedest ettepanekutest ja vastustest Kuldala piirkonna liikluskorralduse kohta, läbi aastate. Vald lähtub teatud normidest ja selgitab,  muutusele peaks eelnema liiklusuuring – mõistetav. Soovitud lahenduse […]

Liiklusmuudatused Peetris Aruheina ja Raudkivi ristmikul

Ajavahemikul 11.07 – 14.07.13 on seoses kaevetöödega häiritud liiklus Peetri alevikus Aruheina ja Raudkivi teede ristmikul. Palume autojuhtidel olla tähelepanelikud ja jälgida ajutisi liiklusmärke. Kaevetööd toimuvad seoses rajatava Selveri kaubanduskeskuse teenindamiseks vajalike vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitamisega. Skeem lisatud allpool oleva pildina ja failina (PDF) .

Muudatus liikluskorralduses

Taas väiksed ümberkorraldused liikluses: ajavahemikul 25.06 – 31.07 suletakse liikluseks Peetri alevikus asuv Mõigu tee lõigus Tartu mnt – Küti tee. Ümbersõiduks on võimalik kasutada Vana-Tartu maanteed või Vägeva teed. Tee sulgemine toimub seoses rajatava Selveri kaubanduskeskuse teenindamiseks vajalike vee-, kanalisatsiooni- ja sadeveetrasside ehitamisega.

Mõigu tee sulgemine Tartu mnt – Aruheina lõigus

Ajavahemikul 27.05.13 – 31.07.13 suletakse liikluseks Peetri alevikus asuv Mõigu tee lõigus Tartu mnt – Aruheina tee. Ümbersõiduks on võimalik kasutada Vana-Tartu maanteed või Vägeva teed vastavalt lisatud liiklusskeemile. Eeldatavalt juulis on tulemas Mõigu tee täielik sulgemine liikluseks, millest teavitatakse täiendavalt.