Peetri.ee veebileht saab päevas keskmiselt 400 külastust, nädalas ~600 unikaalse külastaja poolt ~1500 külastust. Kuus ~2000 unikaalse külastaja poolt tehakse ~3500 külastust. Külastavuse trend on pidevalt tõusuteel. Vt ka peetri.ee avalikku statistikat Metrixist .

Tekstiline reklaam või kuulutus on Peetri veebis alates 10.04.2011 tasuline. Kuulutus, mis on nähtav üks nädal, maksab 2 EUR ja kuu aega näitamist maksab 5 EUR. Reklaam või kuulutus avaldatakse peale tasu laekumist MTÜ Peetri Selts arveldusarvele 10220104317016. Maksekorralduse selgituse lahtrisse märkige mailiaadress, millelt te kuulutuse edastasite.

Reklaami või kuulutuse lisamiseks palume saata vastavasisuline tekst aadressile reklaam[ät]peetri.ee ([ät] asendada @ märgiga). Tekst peab olema võimalikult lühike (maksimaalselt 60 tähemärki koos tühikutega, soovitavalt 30-40 tähemärki), pikema teksti puhul soovitame tekitada oma veebilehele nn maandumisleht (landing page), millele saab siis Peetri veebi kuulutusest-reklaamist viidata. Soovituslik on Google Analytics kasutamisel saata maandumislehele sildistatud link, täpsemalt sellest OKIA blogis. Kuulutus lisatakse üles esimesel võimalusel pärast arve tasumist.

Soovitavalt peaks reklaamitav teenus või toode olema seotud Peetri piirkonnaga (Peetri, Järveküla, Assaku, Rae) või Rae vallaga.

Veel on võimalik oma kuulutus avaldada Peetri foorumis rubriigis Turg . Selle all olevale kuulutusele on võimalik esilehe kuulutuselt viidata ehk sealne kuulutus olekski vajadusel esilehe kuulutuse eelnimetatud maandumisleht. Foorumisse lisatud viimased teated, sh kuulutused, on samuti Peetri veebi esilehel mõni aeg nähtavad.

Peagi on lisandumas veebi võimalus saata kuulutus mobiili kaudu SMS sõnumi teel.

Lisaks on võimalik Peetri veebi lisada bännereid. Veebilehel www.peetri.ee kasutatavad bännerikohad ja bännerivariandid leiab Peetri veebi hinnakirjast.

Võimalikud on ka eriformaadid, kuid siis eraldi kokkuleppel. Failiformaadina sobivad JPG, PNG, GIF, FLV. Üldjuhul peab bänner asuma peetri.ee keskkonnas. Lisaks tasulisele võimalusele võib bännerite näitamine eeldada ka erikokkulepet, mis on näiteks bartertehing (küla ürituste toetamine vms).
Täpsem info aadressil reklaam[ät]peetri.ee ([ät] asendada @ märgiga).

Vaata lisaks: